Tayna

Tayna

tayna 👇🏼Kce

Write my own checks like I write what I sing

163.8K2925

Enjoy every moment of your life.It is too short to waste it on grudges.Laugh when you can,apologize when you should,love and accept yourself moreand let go of what you can’t change❤️Peace and love

129.8K2295

Write a caption👇🏼 4M

149.5K3043

Qe qitu tu ec neper uje

183.1K2666

187.6K3536

KCE / link in bio 🍾 kce

96.4K1657

I love my life

165K2891

Hallakam si n‘jungle🐆 2 dite 2M🥰

158.2K2620

Hooponopono❤️

206.2K4384

Friendly reminder❤️ Ju dua shume!

109.2K2619

KCE / out now link in bio 🍾 kce

86.7K2313

🔜

134.9K3435

💃🏻

117.2K2128

tindihmojmtevarferit challenge _burimademi .Kurre nuk kom pas deshire m‘i bo publike ndihmat qe i kom bo,po meqe u krijua ky challenge atehere mendoj se mesazhi qe percjell mund te influencoj edhe njerzit e tjere qe kane mundesi sado pak te bejne nje gje te tille. Ndihmo jo vetem tani me rastin e sfides,por sa here te mundesh! ❤️ Nominoj te gjitha rap-artistet e tjera✌🏼

157.5K2426

Po ku mos me kesh hajt😇

120K2051

Argh🥇

158.9K3609

*Sending positive energy to whoever reads this❤️*

157.7K3142

Attraversiamo

154.5K2513

1M ❤️ Zoti o’ i madh t‘drejtin ni ushtri s‘e rrzon🙌🏻 sellmakasumoviq kacilleshi with the magical hands✨

126.9K2359

Kjo kenge eshte personale per mu. Shpresoj qe do te ju pelqej edhe shpresoj qe reflekton mundin tim per te ju motivuar ne ambiciet tuaja. Faleminderit shume per perkrahjen, kritikat, komplimentet, ofendimet dhe mbi te gjitha dashurine qe ma keni dhene vazhdimisht. Ata qe m‘kritikojne, m‘bejne ma t‘forte. Ata qe m‘dojn,jane arsyja qe un do te vazhdoj me tutje me ju argetu. Pa juve as „Tayna“ e as kjo kenge nuk do te behej. Faleminderit dhe ju dua shume!❤️

123.2K4912

So much envy&jealousy gotta be cautious

132.4K2101

Dikur s‘e kan besu qe kom me mrri

94.9K1633

Came thru drippin

119.5K1545

Rainbow

108.5K1615

Sitting p9ski

126.5K1835

Another day,another slay

124.2K2423

Medicinski💊

127.1K2305

Been plottin‘ on the low

157K2694

Somewhere between psycho and iconic