tayna

85,184 Photos and Videos

2 hours ago

-Emotional Gangsta☠️🖤 ~ 🔺I’m going to start to doing some changes☺️. 1/will post less 2/will delete some posts 3/be less online ~ I want to say to all thank you✨🥰 tayna tayna taynator

227
2 hours ago

Nese suksesi ka çels kom ardh me thy drynin😜

152
2 hours ago

Jom ai qe nforc e kom kthy pikllimin🔥

111
2 hours ago

Urrejtjen prej teje talentin prej zotit🎶

121
2 hours ago

Kan pas fat ata qe e kan pas Majkin n'refren😆

111
2 hours ago

Muzika u bo thjesht fati jem 🙏❤

111
2 hours ago

Kom vazhdu edhe kur tjert kan menu qe duhna me pshurr n'to😜

131
2 hours ago

Jo une sjom i shtrejt, i shtrejt o zoni jem🎶❤

171
2 hours ago

- her beauty is unreal✨ - tayna 💞

241
2 hours ago

MVP i ktij sporti 🎶👑

243
2 hours ago

Rrugen qe e zgjedha mure t'nalta kur u nisa nto kurgjo nuk pata🌟

141
3 hours ago

kapitulli18 Mjeket,menjehere vrapuan dhe e hypen ne ambulance Lejlen,me pan qe isha shum i brengosur,dhe me thane:ju lutem zoteri ,mos u brengosni se eshte vetem nje gervishtje e lehte,sepse eshte gjuajtur me pistolete te rrejshme,dhe normale eshte qe te alivanoset,por eshte mire,vetem ka humbur pak gjak Dhe nuk me lejuan te hypja me ta per ta derguar ne spital,dhe u ktheva prap per te hypur ne veturen time,per te shkuar ne spital ,por mos u kthefsha:-pra cte shoh-pash qe policet qe kishin zene dy te maskuarit,ata i kishin prangosur,dhe ua kishin hequr maskat,por kush ishin keta???? Keta dolen te jene vellezerit e mi,Lindi dhe Loni,oh ,zot-sme keni pare fytyren time ne ato momente , mbeta i habitur , mos po shoh enderr thosha me vete por jo u afrova dhe pak me shum dhe vertet ishin vet ata te dy . Iu afrova dhe u thash : ejj ju dy vllezerit e mi , perse? Si mund te ma benit kete ? Un ju desha aq shum , perse ma bete kete ? Persee? A e din dadoja per ju se cfar ikeni bere vellaut tuaj? -Loni me tha te lutem vella me fal , sepse un u detyrova nga Lindi , ai e ka bere kete plan vetem te ti marr ato parat qe ke mbledhur deri me sot vazhdon🌷🌹

54421
3 hours ago

Tayna është këngëtare e njohur nga Kosova. Ajo është cilësuar si një ndër këngëtaret që ka bërë bujë dhe sukses për një kohë shumë të shkurtër në tregun e muzikës shqiptare. Pas publikimit të dy kengëve të para që ishin “Columbiana“ dhe “Shqipe“ ajo ka pasur oferta dhe kërkesa te shumta për të performuar nëper skenat më të famshme te Shqiperise dhe Kosovës. Tayna është njohur si reperja më e mire Shqiptare. Ajo pohon se tekstet dhe muzika bëhen nga ajo vetë. Instagram: tayna https:www.facebook.com/TaynaOfficiial Tayna is a very famous singer from Kosovo. She is considered one of the singers who has succeeded for a very short time in the Albanian music market. After the release of the first two songs "Columbiana" and "Shqipe", she had numerous offers and requests to perform in the most famous scenes of Albania and Kosovo. Tayna is known as the best female Albanian rapper. She is a singer and songwriter. colourdayfestival_albania 18maj music festival colours nenetereza tirana albania albanianfestival tayna

310