dasmashqiptare

42,825 Photos and Videos

21 minutes ago

Vetëm në ToskaEvent mund të bëhet organizimi i eventit online, ose përcaktimi i shërbimeve. Këtu mund të gjeni gjitha llojet e shërbimeve për ahengun tuaj weddingflower nuset dasma darsma dasmashqiptare nusetshqiptare event events flower weddingdecor albanianwedding weddingdesign style makeup hair hairstyle bride nuse dress look resortplanet kphkallabaproduction ina_event atelier_florianaazizi albanmitati butrintrashitii More info: toskaevent info toskaevent.com +386 43 99 20 99 www.toskaevent.com

100
55 minutes ago

Parfum per Femra "Coco Chanel" 100ml Zbritje nga 29.99€ vetem ne 13.49€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰-4€

61
56 minutes ago

Tonific Body Massager and Tonifier Çmimi 24.99€ Për me shum na shkruani në DM Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰 4€

61
56 minutes ago

Shisha SIDIA8 45W Qmimi 29.99€ Për me shum na shkruani në DM Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰 4€

61
1 hour ago

𝑰𝒏𝒔𝒑𝒊𝒓𝒊𝒎 𝒏𝒈𝒂  nusedeluxe Foto 𝒏𝒈𝒂  agongjinofciphoto ♡  Dërgoni një DM për postim:  nusedeluxe  Tag  nusedeluxe ♡ nusetshqiptare  nuse  bride  dasma dasmashqiptare  wedding  fustana fustanemeqera  dress  weddingdress shqiptare  shqip  albania  albanian albaniangirl  prishtina  shkup  gostivar  frizura albanischenuset  albanese  fejesa kanagjegj  couple  albaniancouple  cift  accessories nuse_dasma nuset.shqiptare.2019  nuset_ks

180
1 hour ago

𝑰𝒏𝒔𝒑𝒊𝒓𝒊𝒎 𝒏𝒈𝒂  nusedeluxe Foto 𝒏𝒈𝒂  agongjinofciphoto ♡  Dërgoni një DM për postim:  nusedeluxe  Tag  nusedeluxe ♡ nusetshqiptare  nuse  bride  dasma dasmashqiptare  wedding  fustana fustanemeqera  dress  weddingdress shqiptare  shqip  albania  albanian albaniangirl  prishtina  shkup  gostivar  frizura albanischenuset  albanese  fejesa kanagjegj  couple  albaniancouple  cift  accessories nuse_dasma nuset.shqiptare.2019  nuset_ks

130
1 hour ago

𝑰𝒏𝒔𝒑𝒊𝒓𝒊𝒎 𝒏𝒈𝒂  nusedeluxe Foto 𝒏𝒈𝒂  agongjinofciphoto ♡  Dërgoni një DM për postim:  nusedeluxe  Tag  nusedeluxe ♡ nusetshqiptare  nuse  bride  dasma dasmashqiptare  wedding  fustana fustanemeqera  dress  weddingdress shqiptare  shqip  albania  albanian albaniangirl  prishtina  shkup  gostivar  frizura albanischenuset  albanese  fejesa kanagjegj  couple  albaniancouple  cift  accessories nuse_dasma nuset.shqiptare.2019  nuset_ks

151
1 hour ago

SUPER OFERT - Syze Dielli Qmimi nga 19.99€ vetem ne 9.99€ Për me shum na shkruani në DM📨 Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰 4€

81
2 hours ago

A beautiful “stock the kitchen” themed box I made for my beautiful person sunshine8lollipops on her bridal shower♥️ this box was so fun to make and came out perfect to match her theme♥️ can’t wait for the wedding! ! • • • • • • darsem nuseshqiptare supportsmallbusiness dasmashqiptare albanianwedding albanian indianwedding armenianwedding weddinghair weddingmakeup babyshower bridalshower banquet birthday weddingtheme weddingdress weddingrings newyorkcity kosovo kosova albania macedonia montenegro love shqiperia shqiptar

141
2 hours ago

Shtroja magnetike 4 palë vetëm 9.99€ Ju prezentojmë shtrojat magnetike të cilin e keni kërkuar tash e një kohë të gjatë. Permes shtrojat magnetike ju do te reduktoni dhimbjen e këmbeve tuaja gjatë ecjes me to si dhe do të përmisoni qarkullimin e gjakut dhe masazhoni këmbet tuaja në të njëjtën kohë. Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰 4€

131
2 hours ago

Nga 19.99 për vetëm 9.99 Nuk eshte e vështire për te krijuar nje rrëmujë ne makine, veçanerisht kur keni fëmijë që duan te mbajne lodrat e tyre te preferuara gjate gjithe kohës. Tani ju mund te mbani gjithçka te organizuar,Vendosni çdo objekt brenda xhepit te ngushtë dhe mbani maknn tuaj ne mënyrë të përsosur. Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰 4€

221
2 hours ago

Laps per formesimin e vetullave ne menyre profesionale ne oferte 1 cope 8€ 2 cope 12€ 3 cope 16€ Transporti falas në Kosove🇽🇰 Transporti Shqiperi🇦🇱 dhe Maqedoni🇲🇰 4€

71
6 hours ago

erresira kishte veshur qiellin , asnje yll s' ndriconte , edhe hena kishte veshur vello te zeze , dukej sikur me shikonte Dridheshin dhe lotet .nuk e di per sa Koh kam ndejtur ne krahet e dhimbjes , ajo nate ishte nje përvojë e hidhur . Me mungon Me mungon ajo dit ku i le duart e mia ashtu pa e kuptuar . Une desha Vetem te Doja . Une desha Vetem te me Doje veshje henaeplote yje lotet shkolla poezi shkrimeshqip shkrime albania albania🇦🇱 shqiperi shqipetar shqiptare dasmashqiptare gatimeshqiptare kuzhinashqiptare nusetshqiptare nusetshqiptare2018 gatime gatimeshqiptare gatimetradicionale gatimetradicionale_al gatimetemia gatimetradicionaleshqiptare gatime embelsira embelsiraime

70
7 hours ago

💎💎💎

111