kosova

614,936 Photos and Videos

1 hour ago

Mrekullia ndodhi! Bekim dhe Bukurie Ukshini vitin e kaluar humben djalin e vetem (djalin hasret) ne aksident komunikacioni ne Franc. Ata dje u bene prinder te nje djali! O zot rrite dhe te kete shendet e jete te gjate! Kush ju uron te mira past gjithmon suhareka kosova albania suharekaqytetiim kosovo

71
1 hour ago

Njëjt si kjo revole këtu, e ka pasur Besim Ndrecaj kur e vrau në vendin e tij të punës kryekriminelin Dragan Shoshkiq ndërsa dy policët tjer ikën të tmerruar.Pastaj zhvillohet një betej e rrept në vendin e quajtur Fush Të Thatë(ndërmjet fshatërave korishë,lutugllavë,malësi e re dhe grejkoc).Besim Ndrecaj kundër qindra forcave ushtrako-policore të ardhur nga shumë qytete të Kosovës të cilët ishin mobilizuar me mjete të blinduar dhe helikopter , edhe pse i vetëm ai kishte arritur të likuidonte komandantin kryesor Zoran Nikoliq , oficerin Millorad Vuqiniq dhe një polic në helikopter ,ndërsa me dhjetra të plagosur,kjo ishte sinonim i torturave më mizore që u bëheshin shqiptarëve ,kështu bie heroikisht në fush të nderit duke luftuar ballë për ballë heroi Besim Ndrecaj . suhareka kosova albania

30
2 hours ago

✔PUBLIC DENİM💯 YENILEEERRR 🔝🔝🔝🔝🔝🔝 🎯🎯🎯🎯🎯🎯 ✔WHATSAP SİPARİŞ VE 👇👇👇👇👇👇👇👇 IRTİBAT NO☎+90 545 594 90 02☎ ❌ONLY WHOLE SALE ❌SADECETOPTAN SATIŞ offwhitemurah jeans👖 arjantin moskowmule germany paris france amsterdam kosova bulgaria🇧🇬 moldova poland amsterdam netherlands🇳🇱🌷🚲 antalya marmaris fethiye alanya muğla bodrum izmir istanbul merter ankara trabzon wholesale jeans menswear streetwears

242
2 hours ago

NIKE 💯💯💯💯💯💯 ❎NEW SEASON❎ ✖️SS/2019✖️ DETAYLI BİLGİ IÇIN 👇👇👇👇👇👇👇 ☎️Whats’up☎️+90 545 594 90 02 Beta Iş Merkezi PUBLIC DENİM☜ 🔝🔝🔝🔝🔝🔝 ⚡⚡⚡⚡⚡⚡ 🎯🎯🎯🎯🎯🎯 ONLY WHOLE SALE SADECETOPTAN SATIŞ offwhitemurah jeans👖 arjantin moskowmule germany paris france amsterdam kosova bulgaria🇧🇬 moldova poland amsterdam netherlands🇳🇱🌷🚲 antalya marmaris fethiye alanya muğla bodrum izmir istanbul merter ankara trabzon wholesale jeans menswear streetwear

173
2 hours ago

NIKE SHORTS 💯💯💯💯💯💯 ❎NEW SEASON❎ ✖️SS/2019✖️ DETAYLI BİLGİ IÇIN 👇👇👇👇👇👇👇 ☎️Whats’up☎️+90 545 594 90 02 Beta Iş Merkezi PUBLIC DENİM☜ 🔝🔝🔝🔝🔝🔝 ⚡⚡⚡⚡⚡⚡ 🎯🎯🎯🎯🎯🎯 ONLY WHOLE SALE SADECETOPTAN SATIŞ offwhitemurah jeans👖 arjantin moskowmule germany paris france amsterdam kosova bulgaria🇧🇬 moldova poland amsterdam netherlands🇳🇱🌷🚲 antalya marmaris fethiye alanya muğla bodrum izmir istanbul merter ankara trabzon wholesale jeans menswear streetwear

130
2 hours ago

NIKE SHORTS 💯💯💯💯💯💯 ❎NEW SEASON❎ ✖️SS/2019✖️ DETAYLI BİLGİ IÇIN 👇👇👇👇👇👇👇 ☎️Whats’up☎️+90 545 594 90 02 Beta Iş Merkezi PUBLIC DENİM☜ 🔝🔝🔝🔝🔝🔝 ⚡⚡⚡⚡⚡⚡ 🎯🎯🎯🎯🎯🎯 ONLY WHOLE SALE SADECETOPTAN SATIŞ offwhitemurah jeans👖 arjantin moskowmule germany paris france amsterdam kosova bulgaria🇧🇬 moldova poland amsterdam netherlands🇳🇱🌷🚲 antalya marmaris fethiye alanya muğla bodrum izmir istanbul merter ankara trabzon wholesale jeans menswear streetwears

212
8 hours ago

Urimet më të përzemërta për Klipin e nderuar Fija Sallahu & Shqiponja Miftari . Respekte dhe pun të pa lodhshme për Grupin e madh : “ Femrat Shqiptare Kudoqë janë 🤝 “ Faleminderit për mundësinë që na e dhatë , që Grupi Valltarëve nga Këna Dekor të jenë pjes e Klipit tuaj Respekte dhe Punë të pa lodhshme 🇦🇱 https:youtu.be/EajA6yUF-ek albania kosova ferizaj shkoder elbasan fier sarand ulqin prishtina mitrovica gjilan peja skopje lipjan lifestyle style moda podujeva tirana vlora gilan gjakov prizeren tetov gostivar strug oher malishev mitrovic kaqanik

90