loredana

66,973 Photos and Videos

38 minutes ago

Weekend. Haartjes weer in orde. Thanks Loredana Infantino ,😘

30
48 minutes ago

😱 Meinung ? Schreibt es in die Kommentare! 👇🏼 ——————————————- Folgt uns für mehr Videos! Liken und teilen nicht vergessen! deutschrap.video 🔥 ——————————————- 🚫 IGNORIEREN 🚫: kmngang bushido zuna eno deutschrap nimo capitalbra 385i loredana kmn rafcamora qdhfamily palmenausplastik2 187straßenbande faridbang musik summercem bonezmc yaheroyamero bangermusik deutschrap capitalbra gzuz samra 187 capitalbra newcomer akausserkontrolle Azet nimo mero428

421
1 hour ago

Hani derler ya “Bir konuşursam derinden, yer oynar yerinden.” Ben onlardan değilim, “Konuşursam derinden, kimse kalkamaz yerinden.” 👊🏻😉 mero_428 brado_428 azad_428 mucho_428 deno_baxtiyar6262 bedel_428 volo_baxtiyar6262 xatar xaloselam eno mero_428 mero428 qdh qdhfamily eno xatar germanrap deutschrap kmn kmngang azet mero mermiflow miamiyacine hobbyhobby schweiz österreich deutschland halay rap rapper newcomer 2k19 zürich wolke10 dardan allesodernix loredana

1101
1 hour ago

OMGGGG WIEEE SÜÜÜß😍🙏🏻

1843
1 hour ago

MYBOY🕊

2633
1 hour ago

DADDY IS LOOKING GOOD ON ADIDAS😍💔

2181
1 hour ago

- Tagg dike qe i ka qef embelsirat ❤🤣😜 Pjesa 183 ORINDA: cfar u be ?- orinda u friksua. dardani: po shkoj ta shoh- dardani u nis trejt deres per ta hapur- kush esht ky qe po e shkaterron deren. – hapi deren ishte loriku I zverdhur ne fytyre. dardani: cfar ka, pse je keshtu. LORIKU:……. – dardanit ju pren kembet, gati sa nuk u rrezua. Orinda vrapoi per tek ai. ORINDA: cfar u be zemer ?? dardani: ai qeeenn ORINDA: lorik cfar u be ? LORIKU: kan djegur fabriken kryesore. ORINDA: ckaaaa por … kush e ka bere nje gje te tille dardani: e kush tjeter por atij qeniitt, dardani mori xhaketen dhe u nis bashke me lorikun per tek fabrika. dardani: mbylle deren mire, therrite edhe ajlen mos dilni jasht ne rregull. ORINDA: mire shpirt ti mos u shqeteso kujdesu per veten mire dardani: diten e mire zemer – dardani e puthi orinden dhe u larguan ndersa pas pak tek ajo erdhi Ajla mbyllen deren dhe qendruan ne shtepi. Nderkohe Armendi po I vezhgonte nga larg duke mos patur mundesi tju afrohet. Armendi: do e shkoni juuu… dardan efendidardani dhe loriku shkuan ne fabrike, cte shikonin I gjith mundi tyre ishte bere shkrumb e hi aty erdhi edhe policia, babai dardanitw dhe lorikut ishin shum te merzitur ajo ishte njera nga fabrikat kryesore, dhe kjo u solli atyre shum dem… dardanit me shum I vinte inat nga ai qelbesira. Duke pare rreth e rrotull I erdhi nje sms nga armendi. “ kjo eshte vetem fillimi, derisa te heqesh dore nga orinda do tet djeg edhe ty” dardani u nervozua, shtrëngoi dhëmbët e kujtoi se u çmend nga inati. Donte ta vriste ate njeri… E urrente aq shume. dardani:” nese je aq I forte saqe tme djegesh mua atehere beju burre dhe perballu me mua per 10 min po te pres ne ******, nese nuk vjen ti humbet.” dardani I mori babait te tij armen dhe pasi mori makinen si I cmendur u nis per tek vendi ku do takohej me armendin. Loriku u mundua ta ndiqte por me kot ai iku si era LORIKU: dreqi e marrte nuk duhej tia jepje armen E:-psee a ka dicka qe nuk e dij ? – tha babai I dardanit I habitur. LORIKU: off off –loriku mori makinen dhe u nis per te kerkuar dardanin ai u zhduk si eraa vazhdon

108851
1 hour ago

1 gur 2 plluma dy (Soon) Diss Readit, Feros, Hellbanianz etj Kenga do jet ne duet me reperin Illmill dhe do jet pjes e albumit te par te Semit qe do e publikoj se shpejti 💣

2054
1 hour ago

— 𝓇𝒶𝓊𝒸𝒽𝑒 𝓏𝒾𝑔𝒶𝓇𝓇𝒶 𝒽𝒶𝓋𝒶𝓃𝒶 𝒽ö𝓇𝑒 𝒸𝒶𝓇𝓁𝑜𝓈 𝓈𝒶𝓃𝓉𝒶𝓃𝒶 𝓂𝒶𝓇𝒾𝒶 serrano_massari princeacaunikat havana

131