shqip

184,343 Photos and Videos

13 minutes ago

lincoln ✍️ Nuk kam Respekt për ata Njerëz, që janë sot po aq të zgjuar sa ç'ishin edhe dje ☛️ Tag shokun/shoqen qe duhet ta lexoje ✓️✓️📢 ** 𝑷𝒉𝒊𝒍𝒐𝒔𝒐𝒑𝒉𝒚 𝑰𝑺 𝑪𝑶𝑶𝑳 ** ℹ️ ON post Notification 📳 Per postet e reja ✔️ ** 〖️📢 Follow filozofiashqip ☞️ afër Diturisë 〗️🇦🇱 〖️📢 Follow filozofiashqip ☞️ afër Diturisë 〗️🇦🇱 〖️📢 Follow filozofiashqip ☞️ afër Diturisë 〗️🇦🇱 ** Filozofi Gjuha Shqipe FuqiaeFjales thenie Pozitivitet Energji Motivim Dashuripërdijen art Mendime Albanianphilosophy shqip shprehjeShqip philosophy spirituality inspiration artist quotes Vetebesim wisdom meditation shprehje motivation

661
17 minutes ago

U merzitet nga peshorja sot? Lexoni me poshte dhe do te jeni me te lehtesuar per peshen e tepert qe ju rezultoi diten e sotme. Peshimi eshte nje nder menyrat me te mira per te matur progresin qe bejme, problemi eshte qe duhet edhe te analizojme si duhet numrin qe tregon peshorja. Disa njerez peshohen 2-3 here ne jave ose 1 here ne jave dhe mendojne se numri qe tregon peshorja eshte gjeja me e rendesishme. Por pesha qe mund te rezultoje ne nje dite te caktuar nuk do te thote qe kemi shtuar dhjame. Ne qofte se shohim qe kemi shtuar brenda nje dite 1-1.5 kg kjo nuk do te thote qe eshte dhjame. Jane thjesht ujerat e tepert dhe ushqimet e teperta te cilat nuk i kemi nxjerre akoma nga trupi💩 Ne kete rast qendroni strikt ne dieten tuaj dhe pesha do te rikthehet serisht si ishte. Perfundimi: Eshte shume normale qe pesha e trupit te levize me 1-1.5 kg nga dita ne dite. Kjo nuk ka te bej me dhjamin, vecanerisht ne rastet kur qendrojme strikt ne dieten tone. Peshohuni cdo dite dhe nxirrni nje mesatare javore dhe mujore per te kuptuar ndryshimet 😊 • • • fitnessconsultal tirana albania palester motivim tiranafitness tiranagym gymalbania gatime shendet shqip shqiptar ushqim perime stervitje fitnessalbania albaniafitness albaniagym ushtrime

260
46 minutes ago

Shikoje deri në fund 😢😢

2102
55 minutes ago

Eshte e Premte. Je 8 vjec. Vjen pas shkolle. E ke pushim fundjaven. Per dreke ke byrek ose makarona ose patate te skuqura ose ca dreqin te pelqen me shume. Mbasdite do dalesh ne lagje te luash me femijet e tjere, tashme fillove te veshesh rrobat e veres te shkurtat dhe duart e kembet i ke ter te vrara nga loja jashte .Nuk ke detyra per te bere se mesuesja mungonte e sberet gje ne mesim. Ti mendon se kur te rritesh do behesh futbollist ose kengetare (haha enderro) .Cimcakizat tashme i merr nga ato qe kane tattoo se si nxorem kot rrobat e beharit na duken krahet bosh. Filloi dhe sezoni akulloreveDhe jeta eshte e bukur. - EHE,MIRE. Tani ktheju tokes sic thote dhe ajo shoqja, ke per te pagu faturat, per te gjet nuse,per ta lene cigaren, per te fillu palestren prap ,per te bere punet etj etj e di ti • • • • • albanian music sing albaniancover cover shqip tirana albania piano acoustic

280
1 hour ago

😍😍😘😘😘 baby 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😍😍😍😍😍😍 shqip tradhetii crush tedua_ty_🌹 cukur angel engjell mëfalalsatm

10
1 hour ago

RAMADAN - MEMBER MAILOUT On Tuesday 21 May 2019, the Ramadan member mail-out was successfully completed. Insha-Allah, every Financial Member of the Albanian Australian Islamic Society (AAIS) will receive the following items via post: • AAIS Member Newsletter - Edition 61 • Letter of Membership Fee Information • 19/20 Membership Renewal Notice On behalf of the AAIS Executive Committee, I sincerely thank everyone who assisted with completing the corresponding mail-out. AMET BALLA Secretary www.aais.org.au aais albanianmosque melbournesfirstmosque albanianaustralianislamicsociety carlton shqip aaisocial aais50years ramadan

400
1 hour ago

– 🌹✧🔗:: Will it slime me vinovil rozë neon Jumbo🌸 🔗✧🌹:: Dua të them që në fillim doli një slime shumë i mirë, por pastaj u bë i fortë dhe i shtova balsam x ta zbutur, slime nuk u rregulluan por e lash disa kohë pa e prekur dhe si përfundim doli shumë mirë kështu që e këshilloj, gjithashtu ngjyra është ndryshe në realitet (PS slime-i donte shumë kohë për t'u aktivizuar dhe që të dali duhet të shtoni dhe shkumë ose xhel rroje) 🌸🌸🌸 _ ೃ❝ Will it slime *neon pink glue❞ – tags; slime slimetutorial willitslime pinkslime neonslime slumeglue oddlysatisfying satisfying asmr asmrslime slimeasmr slimealbania albaniaslime albania shqiperi slimeshqiperi shqiperislime shqip netflix glossyslime fluffyslime icebergslime clearslime arianagrande glitter

120
1 hour ago

Si sot 5 vite me pare Sergio Ramos shenon ne minuten e 92.48 duke e derguar Real Madridin ne vazhdime dhe duke e fituar Champions Ligen.

2513
2 hours ago

9.O ju qe besuat, kur behet thirrja per namaz, diten e xhumase, ecni shpejte per aty ku permendet Allahu (degjojeni hutben, faleni namazin), e lini shitblerjen, kjo eshte shume me e dobishme per ju nese jeni qe e dini. — 10.E kur te kryhet namazi, atehere shperndahuni ne toke dhe kerkoni begatite e Allahut, por edhe permendeni shpeshhere Allahun, ashtu qe te gjeni shpetim. 《El-Xhuma: 9-10》

2192
3 hours ago

Did someone say Gymshark Summer Sale? 👀 Tap the link in our bio to read all you need to know 🙌 📸: kk_fit_ Gymsharkwomen

592