shqiptar

241,865 Photos and Videos

11 minutes ago

😍😍💞💞 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow - vuajtje_thenie Follow - vuajtje_thenie Follow - vuajtje_thenie ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ aşk thenjeteshpirtit thenje_tendryshme thenje karasevda vuajtje_thenie mozzikfans tanyaburr loredana capital majk prishtina peja kosovo shqiptar shqip nihan kida kidator prishtina peja gjakova shqiptar getinjofan luanavjollca sectionalsofa sections taynators mitrovica gjilan ferizaj gjakov prizereni

1144
35 minutes ago

Xherdan Shaqiri dhe Mohammed Salah duke e pritur së bashku Iftarin!

3543
46 minutes ago

Yükün dürüstlükse gücün düşer belki ama başın düşmez 😊 shqiptar seat seatleon

665
1 hour ago

U merzitet nga peshorja sot? Lexoni me poshte dhe do te jeni me te lehtesuar per peshen e tepert qe ju rezultoi diten e sotme. Peshimi eshte nje nder menyrat me te mira per te matur progresin qe bejme, problemi eshte qe duhet edhe te analizojme si duhet numrin qe tregon peshorja. Disa njerez peshohen 2-3 here ne jave ose 1 here ne jave dhe mendojne se numri qe tregon peshorja eshte gjeja me e rendesishme. Por pesha qe mund te rezultoje ne nje dite te caktuar nuk do te thote qe kemi shtuar dhjame. Ne qofte se shohim qe kemi shtuar brenda nje dite 1-1.5 kg kjo nuk do te thote qe eshte dhjame. Jane thjesht ujerat e tepert dhe ushqimet e teperta te cilat nuk i kemi nxjerre akoma nga trupi💩 Ne kete rast qendroni strikt ne dieten tuaj dhe pesha do te rikthehet serisht si ishte. Perfundimi: Eshte shume normale qe pesha e trupit te levize me 1-1.5 kg nga dita ne dite. Kjo nuk ka te bej me dhjamin, vecanerisht ne rastet kur qendrojme strikt ne dieten tone. Peshohuni cdo dite dhe nxirrni nje mesatare javore dhe mujore per te kuptuar ndryshimet 😊 • • • fitnessconsultal tirana albania palester motivim tiranafitness tiranagym gymalbania gatime shendet shqip shqiptar ushqim perime stervitje fitnessalbania albaniafitness albaniagym ushtrime

590
1 hour ago

Maestro ⚽🤩

972
2 hours ago

𝑊𝑒 𝑝𝑎𝑦 𝑟𝑎𝑝𝑝𝑒𝑟𝑠 𝑡𝑜 𝑏𝑟𝑎𝑔 𝑎𝑏𝑜𝑢𝑡 𝑡𝘩𝑒 𝑚𝑜𝑛𝑒𝑦 𝑤𝑒 𝑔𝑖𝑣𝑒 𝑡𝘩𝑒𝑚. 𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.

47610
2 hours ago

Si sot 5 vite me pare Sergio Ramos shenon ne minuten e 92.48 duke e derguar Real Madridin ne vazhdime dhe duke e fituar Champions Ligen.

3143
3 hours ago

Tag shokun që feston para kohe🤣🤣 ******************************** Follow veqfutbooll Follow for more veqfutbooll _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ albania kosovo prishtina tirana shkupi Tetova cristiano shqiptar garethbale dembele leomessi ronaldo cr7 coutinho ibrahimovic skills soccer asensio dybala visitalbania funny funnymemes messi neymarjr mbappe juventus realmadrid luissuarez teamveqfutbooll veqfutbooll

2540
4 hours ago

Did someone say Gymshark Summer Sale? 👀 Tap the link in our bio to read all you need to know 🙌 📸: kk_fit_ Gymsharkwomen

682