shqiptar

220,228 Photos and Videos

19 minutes ago

Kifle- 2 kg mjell 2 lug gjelle krype 2 lug gjelle sheqer 2 lug gjelle maja 2 lug gjelle uthull 200 gr vaj Gjysme litre qumesht 1 kg uje Marrim mjellin dhe krypen perziejme se bashku, ne mes mjellit bejme nje grope dhe shtime sheqerin dhe majan. Ngrohim qumeshtin dhe e perziejme ne mes majas dhe sheqerit dhe e leme per 5 min derisa te fryhet. Pasi te jete fryre hedhim uthullen dhe vajin pastaj ngrohim ujin dhe i perziejme se bashku dhe e lejme per 30 min. 32 koleq Pjekja 20-25 minuta kifle poppyseed struga shqiptar shqiperia kosovo kosova kosovar maqedoni

170
32 minutes ago

🅿🆁🅴🅹 1-10 🆂🅰 🅴 🆅🅻🅴🆁🆂🅾🅽🅸 🅺🅴🆃🅴 🆅🅸🅳🅴🅾😍?**************************************** Follow lajmee_futbolli Follow for more lajmee_futbolli 👋 ——————————————— albania kosovo prishtina tirana cristiano shqiptar garethbale dembele leomessi ronaldo cr7 coutinho ibrahimovic skills soccer asensio dybala visitalbania funny funnymemes messi neymarjr mbappe juventus realmadrid luissuarez teamlajmee_futbolli

2208
50 minutes ago

VESHJE ONLINE - J'AIME LA MODE - FUSTANE - CANTA - XHAKETA - KEMISHA - PANTALLONA - PULOVRA - SPILA - VATHE - RRIPA Dyqani online vetem per femra. Ne faqet tona ne Facebook & Instagram do te gjeni te gjitha produktet qe ne disponojme. Ne J'AIME LA MODE do te gjeni te gjitha veshjet qe ju duhen per tu dukur e vecante dhe me stil. JU MIREPRESIM ! Tel: 069 24 88 630 tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost

370
1 hour ago

SADIKU: “PRONTO PER DOMANI!” 🇮🇹 Buone notizie per Panucci. Sadiku domani ci sarà, guiderà lui l’attacco albanese. L’infortunio ormai è storia vecchia. 🇦🇱Lajme e mir për Panucci. Sadiku esht gati për ndeshjen e neser. Lojtari i Luganos do luanj nga minuta e pare. shqip albania shqiptar shqiperietnik kosovo kosovar kosovian tetovo ballistet plisat kombetare tirana kuqezi kuqezijeti shqipe albanians albanian albaniansbelike albanese 🇽🇰 shqiperi 🇦🇱 shqipëri albanianboy kombetarja

742
1 hour ago

Ushtria e KOSOVËS 🇦🇱 Zemra e SHQIPËRISË 🇦🇱 Krenar SHQIPTAR 🇦🇱 Trima LUFTËTAR 🇦🇱 Gjoks KOSOVË 🇦🇱 Fole SHQIPONJË 🇦🇱 Flamur TRIMËRIE 🇦🇱 Roje STËRGJYSHORE 🇦🇱 Gjaku s'bëhet ujë, PELLAZG – ILIR – DARDAN – ARBËRESH – SHQIPTAR 🇦🇱🇦🇱 lidhjashqiptare albania kosova kuqezi shqiperi shqiptar prishtina tirana shkup shkoder tropoje kukes kumanova jeminje lezhe gjergjkastrioti ademjashari drenica saranda struga tetova gjilan presheva ulqini durres dukagjini kosovo.army

2331
1 hour ago

Balenciaga nr 36-40

291
1 hour ago

Nr 36-40 Sapo Erdhi ⭐️

161
1 hour ago

Nr 36-44 💥

381
2 hours ago

💥 POROSIT TANI 💥 ➡️Shisha wape iStick Pico ➡️Çmimi 24.99€ ➡️Transporti Falas🇽🇰 ➡️Për porosi na shkruani në Direct📨

141
2 hours ago

🅿🆁🅴🅹 1-10 🆂🅰 🅴 🆅🅻🅴🆁🆂🅾🅽🅸 🅺🅴🆃🅴 🆅🅸🅳🅴🅾😍?**************************************** Follow lajmee_futbolli Follow for more lajmee_futbolli 👋 ——————————————— albania kosovo prishtina tirana cristiano shqiptar garethbale dembele leomessi ronaldo cr7 coutinho ibrahimovic skills soccer asensio dybala visitalbania funny funnymemes messi neymarjr mbappe juventus realmadrid luissuarez teamlajmee_futbolli

51910
20 hours ago

💣 Boom ofertash ne Supreme Travel💣 Bileta vajtie ardhje per muajin Prill Maj .🍄Tiranë - Roma - Tiranë 99 Euro 🍄Tiranë - Milano - Tiranë 99 Euro 🍄Tiranë - Verona - Tiranë 99 Euro 🍄Tiranë - Bergamo - Tiranë 109 Euro 🍄Tiranë - Bologna - Tiranë 109 Euro 🍄Tiranë - Pisa - Tiranë 109 Euro 🍄Tiranë - Venecia - Tiranë 109 Euro 🍄Tiranë - Firence - Tiranë 119 Euro 🍄Tiranë - Bari - Tiranë 119 Euro 🍄Tiranë - Ancona - Tiranë 129 Euro 🍄Tiranë - Genova - Tiranë 129 Euro 🍄Tiranë - Torino - Tiranë 169 Euro 🍄Tiranë - Perugia - Tiranë 169 Euro 🍄Tiranë - Rimini - Tiranë 169 Euro .❌Data të caktuara në Prill, Maj .🎁Përfshihet: 1- Bileta e avionit vajtje - ardhje 2- Taksat aeroportuale 3- Bagazhe në varësi të kompanisë .🎣Për data të tjera ose më tepër detaje 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

481
20 hours ago

🏝 Zakynthos 2019🏝 😍Super Early Booking😍 👉5 Dite €150(Transporti i perfshire) 👉Dt: 6 , 10 , 14 Qershor -Hotel Chrysafi €150 ( Darke ) -Hotel Perkes €165 ( Mengjes+Darke ) -Hotel Ikaros €179 ( All inclusive ) 👉Ne cmim perfshihet: -►Akomodimi ne hotel 4 nete ►Baza e sherbimit sipas hoteleve perketase ►Transporti me autobus komfort turistik ►Guide Shqipetare ‼Cmimet e mesiperme jane te vlefshme deri ne daten 15 Mars‼ Per data te tjera👇 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

430
20 hours ago

Thirrja e fundit, për rezervime SOT! ⏰ Përfitoni nga oferta e hoteleve me 5 yje dhe shërbim ULTRA All Inclusive, në Antalya. 🏝 🌊 Nisje 25 Maj për 6 netë/7 ditë ➣Justiniano Club Park Konti ✨ 439€ personi ➣Justiniano Deluxe ✨ 449€ personi ➣Grand Ring ✨ 475€ personi ➣Dosinia Luxury ✨ 509€ personi ➣Nox INN Deluxe ✨ 529€ personi ➣Q Premium ✨ 529€ personi ➣Queens Park Tekirova ✨ 599€ personi ➣Granada Luxury Belek ✨ 719€ personi 🌊 Nisje 01 Qërshor për 6 netë /7 ditë ➣Dosinia Luxury ✨ 509€ personi ➣Justiniano Club Park Konti ✨ 522€ personi ➣Nox INN Deluxe ✨ 619€ personi ➣Q Premium ✨ 559€ personi ➣Granada Luxury Alanya ✨ 580€ personi ➣Queens Park Tekirova ✨ 649€ personi ➣Granada Luxury Belek ✨ 769€ personi 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

320
20 hours ago

😍Prishtine – Prizren, 2 dite 45 Euro😍 👉Vizitohen: Prishtine – Prizren - Suharek 👌Date: 30 Mars 👌Nisjet e rradhes: 13 , 27 , 28 Prill (Tashmë Nisjet Bëhen Nga Tirana & Durrësi) 👌Ne cmim perfshihet: *Transporti vajtje ardhje me automjet komod *Akomodimi ne hotel 3* *Mengjesi + Darka *Mbremje festive *Shpqerues Shqiptare gjate gjithe udhetimit 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

350
20 hours ago

💢 Amsterdam,3 dite qendrimi 239 eur/Personi 💢 ➡Nisje ne daten 8 Prill. ✅Te Perfshira ne cmim : 1- Bileta vajtje ardhje Tirane - Amsterdam . 2- Akomodimi ne hotel me 3* ne qender te Amsterdam. 3- 10kg bagazh dore. 4- Udhetim pa guide . ⚠Oferte momentale . 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

280
21 hours ago

🕌Stamboll 4 Ditë €99🕌 💛Vizitohen: Stamboll - Selanik - Kastoria💛 👉Datë: 21-24 Mars 👉Nisjet e rradhes: 11-14 , 26-29 Prill 👌Ne cmim perfshihet: *Udhetim vajtje ardhje me automjet komod *Akomodimi ne hotel *Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit *Shoqerues Shqiptare gjate qendrimi jashte Shqiperise 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

420
21 hours ago

🕍🕍 4 Dite ne 🕍Budapest🕍 per vetem 299Euro/personi 💁‍♀ Nisja ne daten: 20 Prill 📖Të Përfshira në Cmim : 1. Fluturimi vajtje -ardhje me avion. 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në hotel. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm . 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

390
21 hours ago

🍒 Udhetim me guide dhe avion ne Paris 🌷 👉Date: 20 Prill , 4 Ditë €449, 👉Date: 18 Maj ,4 Ditë €499 👌Ne cmim perfshihet:: 1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 3. Lundrimi me Anije. 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel

550
21 hours ago

🐟🐟 6 Ditë Krociere ne 🐟 Barcelonë per vetem 469 Euro/personi ⚓ Nisja ne date: 5 Maj 📘 Të Përfshira në Cmim : 1. Udhëtimi vajtje-ardhje dhe Transfertat me autobus 2. Akomodim në hotel 3 yje për 2 natë qëndrimi dhe 3 netë në Kroçieren MSC Magnifica . 3. Mëngjesin në Hotel dhe Mëgjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere. 4. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. 4. Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere. 6. Taksat Portuale dhe Shtesa për Karburantin. 📲Kontaktoni: 📩supremetravel17 gmail.com 📱+355694990000 🎨Instagram-DM 📘Facebook- Messenger 📌Adresa: Rruga Ali Demi (prane ish markates se vjeter) tirana tirane albania albanian shqiperi shqiperia shqiptar kosova kosovo prishtina prizren durres vlore elbasan korce korca shkoder fier berat shkup saranda gjilan tiranapost travel