Tayna

Tayna

tayna 👇🏼Kce

Write my own checks like I write what I sing

157.1K2611

Enjoy every moment of your life.It is too short to waste it on grudges.Laugh when you can,apologize when you should,love and accept yourself moreand let go of what you can’t change❤️Peace and love

127.1K2292

Write a caption👇🏼 4M

148.2K2962

Qe qitu tu ec neper uje

180.8K2632

186.8K3527

KCE / link in bio 🍾 kce

95K1643

I love my life

164.2K2880

Hallakam si n‘jungle🐆 2 dite 2M🥰

157.4K2609

Hooponopono❤️

205.6K4375

Friendly reminder❤️ Ju dua shume!

108.3K2606

KCE / out now link in bio 🍾 kce

86K2307

🔜

134.4K3425

💃🏻

116.3K2122

tindihmojmtevarferit challenge _burimademi .Kurre nuk kom pas deshire m‘i bo publike ndihmat qe i kom bo,po meqe u krijua ky challenge atehere mendoj se mesazhi qe percjell mund te influencoj edhe njerzit e tjere qe kane mundesi sado pak te bejne nje gje te tille. Ndihmo jo vetem tani me rastin e sfides,por sa here te mundesh! ❤️ Nominoj te gjitha rap-artistet e tjera✌🏼

157.2K2424

Po ku mos me kesh hajt😇

119.8K2050

Argh🥇

158.8K3609

*Sending positive energy to whoever reads this❤️*

157.5K3136

Attraversiamo

154.3K2512

1M ❤️ Zoti o’ i madh t‘drejtin ni ushtri s‘e rrzon🙌🏻 sellmakasumoviq kacilleshi with the magical hands✨

126.7K2355

Kjo kenge eshte personale per mu. Shpresoj qe do te ju pelqej edhe shpresoj qe reflekton mundin tim per te ju motivuar ne ambiciet tuaja. Faleminderit shume per perkrahjen, kritikat, komplimentet, ofendimet dhe mbi te gjitha dashurine qe ma keni dhene vazhdimisht. Ata qe m‘kritikojne, m‘bejne ma t‘forte. Ata qe m‘dojn,jane arsyja qe un do te vazhdoj me tutje me ju argetu. Pa juve as „Tayna“ e as kjo kenge nuk do te behej. Faleminderit dhe ju dua shume!❤️

123K4903

So much envy&jealousy gotta be cautious

132.3K2100

Dikur s‘e kan besu qe kom me mrri

94.8K1633

Came thru drippin

119.3K1545

Rainbow

108.4K1616

Sitting p9ski

126.4K1833

Another day,another slay

124.1K2422

Medicinski💊

127K2305

Been plottin‘ on the low

156.9K2693

Somewhere between psycho and iconic